У ЖК «Новопечерські Липки» змінилися ціни та умови бронювання квартир

Осінній сезон на ринку нерухомості тільки почався, але вже обіцяє стати хорошим періодом для деяких девелоперських компаній.

Наприклад, в житловому кварталі «Новопечерські Липки», що реалізується інвестиційно-девелоперської компанією UDP, на протязі всього літа була відзначена висока купівельна активність, яка продовжується і в осінній період.

Як повідомила начальник служби продажів і маркетингу житлового кварталу «Новопечерські Липки» Олеся Перчак, на сьогоднішній день у другій черзі вже реалізовано близько 35% квартир.

«Високим показникам продажів сприяли багато факторів, – каже Олеся Перчак. – Серед них можна відзначити високі темпи будівництва, довіра покупців до об’єкта і компанії UDP, яка підтвердила свою репутацію як надійного девелопера, коли достроково ввела в експлуатацію першу чергу кварталу».

У теж час, в зв’язку із зростаючою готовністю другої черги будівництва, здача якої намічена в III кварталі 2012 р., в кварталі «Новопечерські Липки» з 1 жовтня 2011 року збільшили мінімальну вартість 1 кв. м в будинках до $2400.

«Планове підвищення вартості кв. м в об’єктах зі збільшенням їх готовності – характерно для нашого ринку нерухомості, – пояснює Олеся Перчак. – Пов’язано це як мінімізацією ризиків для покупців, так і з зазначеним останнім часом збільшенням витрат на будівництво».

Так з моменту початку будівництва другої черги ЖК «Новопечерські Липки», в липні 2010 року, висота монолітно-залізобетонного каркасу будинків №6 і №7 знаходиться на рівні 20-22 поверхів з 30. В будинку № 9, каскадністтю 17-23 поверху, каркас будівель знаходиться на рівні 17-22 поверхів, при цьому четверта секція знаходиться на фінальній стадії готовності – завершується монтаж навісних вентильованих фасадів і скління віконних прорізів. На всіх будинках ведуться роботи по кладці зовнішніх та внутрішніх цегляних стін, скління віконних прорізів та монтажу навісних вентильованих васадов на готових поверхах.

Разом із зростанням будинків і підвищенням вартості кв. м., з жовтня в ЖК «Новопечерські Липки» вступають нові правила бронювання квартир у другій черзі будівництва.

Раніше покупець міг забронювати вподобану йому квартиру на 2 тижні і за цей період остаточно прийняти рішення про купівлю житла.

«Тепер ми скорочуємо термін бронювання до 1-го тижня, у зв’язку з великим інтересом покупців до об’єкта, де скорочується числом вільних продажу квартир», – зазначила Олеся Перчак.