У ЖК «Міністерський» інвестують 240 мільйонів доларів

Концерн PBG S. A. (Польща), що спеціалізується на будівництві нафтогазової інфраструктури, планує інвестувати $240 млн. у будівництво житлово-офісного комплексу (ЖОК) «Міністерський» площею 289,14 тис. кв. м в Оболонському районі.

Введення в експлуатацію першої з чотирьох черг комплексу житлового будинку в 540 квартир, будівництво якого почалося в жовтні 2010 р., заплановано на другий квартал наступного року, розповіла директор з розвитку Knight Frank LLC Ukraine (Київ), яка є партнером інвестора, Наталія Проніна.

За її словами, спільний українсько-польський проект «Міністерський» буде реалізований в рамках програми «Європейське житло в Україні».

За інформацією Н.Проніної, замовником і забудовником земельної ділянки площею 6,3 га під ЖОК «Міністерський» є ПРАТ «Енергополь-Україна», що спеціалізується на промисловому будівництві, і генпідрядником виступає ТОВ «Строй Холдинг» (обидва – Київ).

Реалізація проекту ЖОК «Міністерський», передбачає будівництво трьох окремо розташованих житлових будинків з квартирами площею 42,1 кв. м до 156 кв. м та офісного центру. Також передбачено будівництво дворівневого паркінгу на 1,1 тис. машиномісць для кожного з будівель комплексу.