У ЖК «Голосієво» за 5 років не платять за квартиру

Днями в житловому комплексі «Голосієво» стартувала акція «Квартири для великої сім’ї», яка пропонує інвесторам новобудови не платити за квартиру протягом 5 років.

Всі інвестори, які в період дії акції з 15.04.2012 по 1.07.2012 купили дворівневі квартири на верхніх поверхах, отримують подарунок від компанії – можливість не платити 5 років за квартиру.

«У комплексі «Голосієво» є дворівневі квартири на верхніх поверхах, де вміститися вся ваша дружна сім’я. Так як великі метражі квартир, від 164 квадратних метрів до 230, то відповідно і витрати з утримання такої квартири немаленькі. Ми пропонуємо переїхати усією великою родиною до нас в «Голосієво», а в якості бонусу даруємо вам 5 років квартплати»,- зазначила Галина Богданенко, керівник Прес-служби будівельної компанії «Міськжитлобуд».

Ціна за квадратний метр стартує від 11300 гривень. Також, дизайнер комплексу «Голосієво» зможе запропонувати декілька варіантів перепланування квартири. Компанія «Міськжитлобуд» надає повний комплекс послуг по обробці приміщень: розробка дизайну, виконання оздоблювальних робіт, контроль якості виконуваних робіт. Надається гарантія на всі види робіт і матеріалів.

В першому будинку комплексу «Голосієво» відкриті для демонстрації шоу-руми – квартири з оздобленням.