У ЖК «Бульвар Фонтанів» почалися продажі квартир у другій черзі

Девелоперська компанія City 1 Development й інвестиційно-девелоперська компанія UDP приступили до реалізації ІІ черги будівництва житлового комплексу преміум-класу «Бульвар Фонтанів», розташованого в Печерському районі столиці.

Продажу відкриті в першому будинку II черги, що включає в себе три житлових багатосекційних будинку змінної поверховості 8-16 поверхів, 671 квартиру і 717 паркомісць.

«Раннє відкриття продажів житлової нерухомості у ІІ черги будівництва, дозволяє покупцям істотно знизити витрати на покупку нового якісного житла в самому серці столиці, – зазначає керівник центру продажів ЖК «Бульвар Фонтанів», Світлана Касамара. – Адже ні для кого не секрет, що від старту продажів на рівні котловану до моменту введення будинку в експлуатацію, щорічне зростання вартості 1 м2 житла преміум класу може скласти близько 20%, а придбати житло в даному сегменті за мінімальну ціну можна тільки на ранньому етапі зведення об’єкта».

Так, на сьогоднішній день у II черги будівництва житлового комплексу «Бульвар Фонтанів» вартість 1 кв. м стартує від $2 400.

Дана вартість житла дозволяє покупцеві не тільки зберегти, але і примножити свої кошти в майбутньому. Виходячи з досвіду реалізації першої черги будівництва ЖК «Бульвар Фонтанів» – інвестиції в будівництво якісного елітного житла виправдовують себе, як найбільш вигідні і надійні.

Як приклад, Світлана Касамара призводить першу чергу будівництва, де початкова ціна 1м2 за 9 місяців виросла на 19% з $ 2 400 до $ 2 850 м2.

До того ж, успішна реалізація першої черги ЖК «Бульвар Фонтанів», де продано понад 77% квартир – ще один приклад того, що покупці готові інвестувати свої кошти на ранніх етапах якісну нерухомість преміум-класу.