У Волинську область мають намір інвестувати 280 млн. грн

До кінця року на Волині планують збільшити обсяг залучення капітальних інвестицій на 3%.

Як повідомили в прес-службі Волинської облдержадміністрації, розвиток інвестиційної діяльності буде направлена на розширення та модернізацію існуючих виробничих потужностей підприємств.

Також буде продовжена робота по освоєнню державних інвестицій. Згідно з повідомленням, станом на сьогодні їх загальний обсяг становить 280 млн. грн.

Державний бюджет України передбачає понад 80 млн. грн направити на комунальні дороги. Окремо виділена субвенція з держбюджету на будівництво та капітальний ремонт доріг Шацьк-Світязь – Залісся-Пульмо-Шацьк в розмірі 32 млн. грн.

Крім того, для фінансування рішення для важливих задач і реформування охорони здоров’я спрямовані кошти Державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку територій.

Як повідомляє прес-служба Волинської облдержадміністрації, реалізація інвестиційних проектів дозволить регіону значно підвищити конкурентоспроможність, привабливість, створити умови для розвитку туристичної галузі, зокрема «зеленого туризму».