У Великобританії очікується посилення вимог по кредитуванню

У I кварталі банки Великобританії можуть посилити свої критерії при розгляді заявок на кредитування, як від фізичних осіб, так і юридичних.

Як відзначають експерти, це пов’язано з ситуацією на ринках фінансування, однак це може також вплинути і на зростання інвестицій і економіки.

У звіті за кредитними умовами Банку Англії повідомляється, що банки можуть посилити свої вимоги щодо надання іпотеки, а також по кредитуванню великих і середніх компаній.

Складна економічна ситуація в Європі та її вплив на умови фінансування банків будуть основним фактором, який і визначить доступність кредитів у поточному кварталі.

Між тим в банках очікується незначне збільшення в загальній доступності кредиту в цьому кварталі. Однак економічні перспективи і жорсткість умов на фінансових ринках країни, будуть негативно впливати на доступність кредитування.

У звіті Банку Англії кажуть, що попит на іпотечне кредитування в 4 кварталі минулого року знизився, і банки прогнозують подальше його зниження. Передбачається, що попит на кредити з боку малих компаній може знизитися в цьому кварталі після його різкого падіння в 4 кварталі 2011 року. Попит на кредитування великих і середніх компаній також знизиться в першому кварталі поточного року.