У центрі Лондона найдорожча оренда житла

У Лондонському районі Найтсбрідж знаходяться найдорожчі апартаменти, які можна орендувати.

Всього один тиждень, проведена в пентхаусі, на останньому поверсі фешенебельного будинку, обійдеться фанатові розкоші в €92,8 тис. або по €552 в годину.

За ці гроші можна кожну ніч проводити в новій спальні, і зустрічати день на черговий терасі, готувати в одній кухні, поки покоївка намагається віддраїти іншу, а вечори проводити в спортзалі, домашньому кінотеатрі, бібліотеці або спа-кабінеті. Пошуком заможного наймача за замовленням власника займається компанія Harrods Estates.

Як зазначає SWNS, вартість проживання в Wellington Court протягом місяця або року в оголошенні про здачу в оренду навіть не вказується. Ймовірність того, що хто-небудь захоче викласти астрономічну суму і надовго влаштуватися в чужій квартирі, замість того, щоб за ті ж гроші придбати власний особняк в Лондоні, близька до нуля.

Нагадаємо, що в липні 2012 року в Лондоні будуть проходити Олімпійські ігри. Ріелтори очікують великого напливу забезпечених туристів зі всього світу. Крім того, саме в середині літа у пошуках прохолоди в столицю Великобританії традиційно навідуються вимогливі нафтові шейхи з країн Перської затоки. Пережидающие спеку багатії і розпалені Олімпіадою шанувальники спорту, повинні підняти ціни на номери в лондонських готелях та оренду житла в приватному секторі.

Аналітики впевнені в тому, що вже навесні 2012 року обсяг пропозиції на ринку оренди дорогого і дуже дорогого житла преміум-класу в рази збільшиться і листопадовий рекорд здасться дрібним досягненням. Красиво жити навіть під час кризи не заборониш…