У центрі Києва зявиться чергова висотка з пентхаусами

Компанія «Днипроэкоинвест» планує побудувати клубний будинок по вул. Круглоуніверситетській, 8 у Печерському районі Києва.

Про це повідомив головний архітектор проекту Андрій Миргородський під час засідання секції містобудування та архітектури архітектурно-містобудівної ради при Головному управлінні містобудування та архітектури КМДА.

Замовником проекту виступає ТОВ «Днипроэкоинвест», проектувальником — ТОВ «Проектні системи ЛТД».

Проектом передбачається будівництво клубного житлового будинку висотністю 15 поверхів (плюс два технічних поверху) на ділянці площею 1748 кв. м. Планується, що загальна площа житлового комплексу складе 15,4 тис. кв. м, площа житлової частини — 15,4 тис. кв. м, площа квартир — 7,8 тис. кв. м. Будинок розрахований на 53 квартири, в числі яких більшість трьох – і чотирикімнатних , 5 п’ятикімнатних, 3 пентхауса з окремими терасами. У комплексі передбачено трирівневий підземний паркінг на 70 машиномісць. Інфраструктура будинку передбачає фітнес-зал та внутрішній дворик. Планується, що територія житлового комплексу буде закритою зі спеціальним доступом для відвідувачів.

А. Миргородський уточнив, що сьогодні на ділянці знаходиться будівля колишньої військової комендатури.

У свою чергу член Містобудівної ради Анатоль Кармінський звернув увагу на те, що у замовника земельну ділянку оформлений для експлуатації та обслуговування існуючого будинку і для будівництва цільове призначення землі необхідно змінити.

Підводячи підсумки засідання заступник голови Архітектурно-містобудівної ради Андрій Куделін повідомив, що замовнику будівництва будуть дані рекомендації щодо висоти будівлі, аналізу містобудівної ситуації.

«Замовник отримує на руки протокол, в якому викладено рекомендації Містобудівної ради. Якщо вони вважатимуть за потрібне, вони їх будуть враховувати», – додав він.