У Святошинському районі незабаром зявиться новий житловий комплекс

ПАТ «ХК «Київміськбуд» повідомив про початок будівництва трьох 24-поверхових житлових будинків по вулиці Обухівської, 135А.

Земельна ділянка на 3,8 га знаходиться в одному з самих зелених в місті Києві районі – Святошинському. Поруч зі споруджуваними за індивідуальним проектом будинками, озеро басейну старовинної річки Нивка та сосновий ліс, що гарантує жителям чисте повітря, затишок і спокій. Неподалік – станція метро Академмістечко.

Перші поверхи у всіх трьох будинках мають вбудовані приміщення громадського призначення. Проектом передбачено облаштування автостоянки для жителів будинків на 150 м/місць, комплексний благоустрій території та прибережної зони. Влітку на озері можна буде відпочити всією сім’єю.

У житловій частині 3 будинків запроектовано 597 квартир (за 199 в кожному):

  • 1 – кімнатних – 264;
  • 2 – кімнатних – 255;
  • 3 – кімнатних – 78.

Загальна площа квартир у трьох будинках становить 33 636,0 м2 (11 212, 0 м2, у кожному). Загальна площа вбудованих приміщень 353,24 м2.

Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією, що забезпечує довговічність будівель, високу стійкість, енергоефективність, звуконепроникність. Фасади будуть утеплені мінеральною ватою і оздоблені декоративною штукатуркою.

З питань придбання нерухомості звертайтесь у відділ продажів ПАТ «ХК «Київміськбуд». Незабаром біля будівельного майданчика по вулиці Обухівської буде відкрито пересувний відділ продажу.