У світі зявиться ще один готель Versace

Модний будинок Versace в перспективі може показати світу свій третій дизайнерський готель.

Італійська компанія домовилася про будівництво п’ятизіркового готелю в Китаї в Макао на узбережжі Південно-Китайського моря. Це місто вважається найбільшим гральним курортом в світі.

Планується, що новий розкішний готель в Макао буде працювати під престижним брендом Palazzo Versace. Проект з будівництва фешенебельного готелю стане частиною грального курорту, над створенням якого зараз працює компанія «Sociedade de Jogos de Macau» (SJM). Гральний комплекс, який є аналогом Лас-Вегаса, знаходиться на території району Кота.

Між тим, готель «Palazzo Versace» в Макао стане першим дизайнерським установою гостинності п’ятизіркового рівня. До всього іншого, цей готель обіцяє стати першим в Азії готельним об’єктом бренду Versace.

Відкриття грального курорту заплановано на 2015 рік. Всього на території грального комплексу планується розмістити 700 ігрових столів і 1000 ігрових автоматів. Також до складу грального курорту увійдуть близько 2000 готельних номерів. Компанія SJM тільки в цьому році отримала дозвіл на реалізацію проекту з будівництва грального курорту. Варто зазначити, що район Кота, на території якого планується побудувати новий готель Versace, вже зараз є досить великою ігровою зоною. У цьому районі вже зараз функціонують такі готелі-казино, як «The Venetian Macao» і «Grand Waldo Hotel». Також саме в цій зоні розташовується комплекс «City of Dreams».

На даний момент у світі діє тільки один готель бренду Versace. Мова в даному випадку йде про австралійської готелі «Palazzo Versace», яка відкрилася в 2000 році. Ще один готель італійського модного будинку повинен відкритися в Дубаї. На сьогоднішній день наявністю власних дизайнерських готелів можуть похвалитися багато будинків мод. Наприклад, в Дубаї і Мілані зараз працюють готелі під брендом джорджіо Армані. Бренд Maison Moschino також представлений в готельному бізнесі. Готель цієї торгової марки діє на території Мілана. Відомий розкішний бренд Bulgari також може похвалитися наявністю готелів на Балі, в Мілані, Токіо і Лондоні.