У столиці зростає попит на офіси серед IT-компаній

За перший квартал поточного року консалтингова компанія Colliers International здала 3,15 тис. кв. м офісних площ, орендарями яких виступили переважно IT-компанії.

Про це порталу повідомили в прес-службі компанії.

“В останні роки спостерігається підвищений попит на офісні приміщення з боку компаній, що працюють в сфері інформаційних технологій. Підтвердженням цьому служать угоди в офісному сегменті першого кварталу 2012р. Як і раніше, основними критеріями у виборі офісного будинку для переїзду IT-компаній є достатні потужності електропостачання офісної будівлі і фінансові умови договору оренди”, – зазначив директор департаменту офісної нерухомості Colliers International Павло Макуха.

Зокрема, за I кв. 2012р. компанія Software Outsourcing Team, що розробляє програмне забезпечення, орендувала близько 1,2 тис. кв. м в офісній будівлі по вул. Гайдара, 50 загальною площею близько 12 тис. кв. м. В цьому ж будинку System Integration Service, що спеціалізується на оптимальних IT-рішень для бізнесу, орендувала понад 1,2 тис. кв. м.

IT-компанія Printec Group, що спеціалізується на автоматизації трансакцій, електронних платежах, телекомунікації, інформаційної безпеки, терміналах самообслуговування і системах автоматизації роздрібного бізнесу банків орендувала 350 кв. м офісних приміщень в бізнес-центрі FIM Center по вул. Лінійної, 17.

Крім того, компанія Groupe SEB, виробник побутової техніки під брендами Tefal, Rowenta, Moulinex та ін., орендувала близько 400 кв. м в офісному будинку на Харківському шосе, 201.

Раніше в Colliers International прогнозували, що в найближчі два роки в Києві може подешевшати оренда офісів класу “А” з-за появи великої кількості нових пропозицій на цьому ринку.