У Севастополі зявиться «доступне житло»

Севастопольська міськдержадміністрація затвердила будівництво житла по $250 за кв. м

Днями севастопольська міськдержадміністрація і Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву підписали Меморандум про співпрацю.

Глава міськадміністрації Володимир Яцуба повідомив, що місту Севастополю для здійснення програми “Доступне житло” виділено 20 мільйонів гривень з держбюджету. Втім додав він, керівництво міста планує збільшити в два рази наявну суму, з метою забезпечення більшої кількості місцевих громадян доступними квартирами. На сьогоднішній день у соціальній програмі готові взяти участь 400 севастопольських сімей. Ну а в цілому, на квартобліку в Севастополі числиться 4,8 тис. чол., 50% з них – молоді сім’ї.

Глава адміністрації бачить єдиний спосіб поліпшити житлові умови своїх городян, це повсюдна реалізація програми “Доступне житло”, що включає виділення 10 соток землі, іпотечне кредитування та надання 30% знижки на житлове будівництво від 70 до 150 кв. м за ціною $250 за 1 кв. м.

Голова правління Держфонду Леонід Рисухін, у свою чергу, заявив, що в 2011 році близько 1,2 тис. сімей будуть забезпечені житлом. А підписаний меморандум про спільну роботу допоможе узгоджувати спільні зусилля з комплексного впровадження заходів, націлених на забезпечення житлом безпосередньо севастопольців.