У Севастополі належить грандіозне будівництво

У місті побудують житлові будинки, рекреаційні об’єкти і комерційні площі (зокрема, належить реконструкція промислового недобудови в супермаркет).

У найближчі роки має всі шанси перетворитися Молочна балка на ділянці між вулицями Рєпіна, Вакуленчука і Шабаліна. Проект освоєння цієї території пройшов затвердження міськрадою та його фінансуванням займається торгова компанія «Епіцентр». В даний час не повідомляється навіть про орієнтовний бюджет втілення в життя планів севастопольського градоначальства і комерційної структури. Разом з тим, розмах майбутнього будівництва свідчить про багатомільйонні витрати — об’єкт розкинеться на площі 320 га

Раніше зазначену ділянку належав Міноборони і на ньому ще в радянський час було розпочато зведення промислового будівлі, повідомляє з посиланням на заступника головного архітектора Севастополя Валерія Мухіна відділ у справах преси та інформації СМДА. Згідно з наявними даними, цей об’єкт площею 11 тисяч кв. м. перетвориться в супермаркет «Епіцентр» за 40 млн. гривень. Крім нього в Молочній балці зведуть багатоповерхове житло, торгові місця і рекреаційні об’єкти з усією цією інфраструктурою: дорогами, школою, паркінгом і т. д.