У Майамі зареєстрований рекордний попит на нерухомість

Ринок нерухомості Майамі продовжує зміцнюватися в результаті рекордного попиту з боку місцевих та іноземних інвесторів.

Згідно з останнім дослідженням Асоціації ріелторів Майамі, збільшений запас житла залишається недостатнім для того, щоб задовольнити наявний попит, особливо це стосується недорогого житла. Про це повідомляє портал Property Wire.

У другому кварталі налічувалося 13 151 оголошень про продаж житла, що з поточними темпами продажів відображає 4,9 місяців запасу житла для окремо розташованих будинків і 5,8 місяців для кондомініумів.

Кількість місяців запасу житла знизилася на 15,9% для окремо розташованих будинків і збільшилася на 2,6% для кондомініумів порівняно з другим кварталом 2012 року.

«Ринок нерухомості Майамі продовжує залучати значний попит з боку як місцевих, так і міжнародних покупців та інвесторів», – зазначає Наталя Телло, голова ради директорів Асоціації ріелторів Майамі.

«Статистика за другий квартал 2013 року відображає все більш зміцнюється ринок нерухомості з обмеженим запасом житла, зростаючими продажами і переважанням операцій без використання позикових коштів, здебільшого як результат активності іноземних покупців», – додає вона.

Середня ціна продажу на кондомініуми у другому кварталі 2013 року склала $180 тис., що на 18,4% більше в річному численні і на 11% вище рівня попереднього кварталу. Медіанна ціна продажу окремо розташованих будинків зросла на 21% до $205 650 у другому кварталі 2013 року порівняно з другим кварталом 2012 року і на 9,4% порівняно з першим кварталом 2013 року.

Через два роки приголомшливих продажів, ринок нерухомості Майамі, схоже, збирається поставити новий рекорд. У другому кварталі 2013 року продажу житла зросли на 13,6% з 7 228 до 8 214 у порівнянні з роком раніше і на 27,2% у порівнянні з попереднім кварталом.

Що стосується продажу вторинного житла, то в другому кварталі 2013 року продаж окремо стоячих будинків зросли на 19,5% в порівнянні з роком раніше. А продажу кондомініумів збільшилися на 8,9% порівняно з другим кварталом 2012 року.

«Ми спостерігаємо збільшення активності з продажу в Майамі у всіх цінових категоріях, крім нерухомості вартістю менше $100 тис.», – заявляє Фернандо Мартінес, президент Асоціації ріелторів Майамі.

«Нижній ціновий сегмент відчуває зниження продажів за рахунок виснаження запасу об’єктів на ринку. Ми також спостерігаємо меншу кількість пропозицій в нижньому ціновому сегменті», – додає він.