У липні на оренду елітної нерухомості Києва витратили 87 тис. доларів

У липні 2012 р. частка угод, укладених в елітному сегменті, склала 4,3% від усіх угод з оренди. За рівнем витрат елітний сегмент зайняв частку 17% від усіх коштів, вкладених в ринок оренди протягом місяця.

Такі дані аналітичного центру агентства нерухомості Park Lane.

За підсумками липня частка нежитлових приміщень на ринку оренди склала 42,9% від загального обсягу. У цю категорію ввійшли переважно складські і офісні приміщення. Інтерес до оренди складських приміщень динамічно зростає.

«Потенційних орендарів цікавлять в основному професійні, сучасні логістичні комплекси метражем від 500 кв. м і вартістю від $4 до $12/кв. м в залежності від оснащення і розташування складу», – прокоментувала дану тенденцію Генеральний директор АН Park Lane Галина Мельникова.

Лідером за вартістю серед об’єктів нежитлового фонду стало офісне приміщення з окремим входом, якісною обробкою і сучасними комунікаціями в Печерському районі, площею 200 кв. м, вартість якого склала $7400 в місяць ($37/кв. м).

Заміські будинки зайняли в липні частку 9,5% на ринку оренди елітної нерухомості. У цій категорії відбулося доволі різке зниження попиту, що можна пояснити сезонними факторами (в середині літа сезон заміської оренди вже закритий, а постійний попит стримується відпускним періодом). Лідером за вартістю в цій категорії став особняк в межах столиці (Дарницький район), за який орендар буде щомісяця платити за ставкою $35/кв. м.

Крім того, покупка елітної нерухомості в Києві також користувалася попитом. Як писав портал Kanzas.ua, липні на неї було витрачено 6,1 млн. доларів.