У Київській області заморожено будівництво 25% котеджних містечок

У першому кварталі поточного року кількість заморожених проектів будівництва котеджних містечок, розташованих у Київській області, порівняно з аналогічним періодом минулого року зросло на 7 процентних пунктів — до 25%.

Про це розповів «Капіталу» експерт ринку нерухомості Ярослав Цуканов.

Він також зазначив, що такими зараз є об’єкти, які знаходяться на стадії проектування, а це близько 14% від загального числа містечок.

Один з керівників котеджних селищ вважає оцінки експертів досить оптимістичними: «насправді роботи не ведуться на 70% майданчиків, але власники не хочуть визнавати, що проекти заморожені». Опитані «Капіталом» гравці ринку — п’ятеро керівників котеджних містечок і два аналітика консалтингових агентств — назвали кілька об’єктів у Київській області, де близько року зупинені будівельні роботи: Forest Park (Бориспільський р-н); «Ясногородська поляна» (Вишгородський р-н); «Золотий каштан», «Німецька слобода» і «Місто Сонця» (все в Києво-Святошинському р-ні); «Хутір Деревянки» (Васильківський р-н); «Золота затока», ZaSpaGolf, Deka Apart та «Грінвіч-Хілл» (все в Обухівському р-ні).

Видання попыталоья зв’язатися з представниками цих містечок, але безрезультатно — вказані телефони на сайтах не відповідали.