У Києві зявиться розважальний торговий центр

В кінці травня в столиці відкриється новий торгово-розважальний центр Art Mall. Основною його відмінністю від інших торгових центрів міста є доповнення торгової галереї галереєю творів мистецтва, а також новими для українського ринку розвагами.

ТРЦ буде володіти креативним дизайном завдяки наявності виставкової галереї, де проводитимуться інтерактивні цілорічні мультимедійні виставки міжнародного рівня. Вже заплановані заходи «Гаррі Поттер», «Титанік», «Зоряні Війни» та інші популярні тематичні виставки для дітей та дорослих. Крім того, на відвідувачів очікує новий атракціон – аеродинамічна труба закритого типу, для дітей буде створено дитячий парк професій, тут діти будуть вчитися в ігровій формі, заробляти гроші.

«Art Mall розташований близько великою транспортною розв’язкою, недалеко від Південного мосту. В цей ТРЦ зручно буде добиратися власним автомобілем. Втім, автобусне сполучення із цим районом теж відмінний. ТРЦ знаходиться на відстані 3-х кілометрів від метро «Видубичі», звідки відвідувачів доставляти безкоштовні автобуси.

Вона впевнена, що постійними відвідувачами нового ТРЦ будуть і мешканці найбільш респектабельних передмість: Феофанії та Конча-Заспи. Об’єкт розташований в двадцяти хвилинах їзди від Українки та Обухова.

Якірними орендарями ТРЦ будуть продуктовий гіпермаркет, супермаркет побутової техніки/електроніки, супермаркет парфумерії і косметики, універмаги одягу і взуття, дитячий супермаркет.