У Києві зростає попит на оренду будинків і квартир для проведення новорічних свят

Сьогодні попит на оренду житла в Києві впав у два рази.

Як повідомили аналітики порталу DOM.ria.ua у жовтні попит на оренду економ-житла в Києві впав на 40-50 %. Що стосується квартир бізнес-класу і еліт-сегмента, то тут відбулося зниження на 60-70% і 50% відповідно.

На думку експертів, причина такого падіння криється в тому, що в перший місяць після літа більшість орендарів почали активно шукати квартири для довгострокової оренди.

Тому вже до середини осені багато хто з них підібрали собі відповідне житло і попит на оренду квартир почала зменшуватися.

Крім того, за даними експертів, тенденції щодо зниження активності спостерігаються і в сегменті оренди котеджів та будинків.

Таким чином, на середину жовтня попит на оренду дач сьогодні вже практично відсутня, а затребуваність оренди недорогих будинків у порівнянні з початком осені впав практично в два рази.

Між тим, з жовтня на ринку оренди нерухомості Києва починає формуватися попит на будинки і квартири для проведення Нового року і Різдвяних свят.

За першими прогнозами експертів, цього року попит на такі будинки буде вище, ніж в попередні.

У свою чергу, оператори ринку таке підвищення пов’язують в першу чергу з помітним зростанням вартості зарубіжних турів (на 45-55%), а також подорожчанням послуг українських туристичних операторів (на 30-35%).