У Києві ЖЕК розбирає новобудову по частинах

Мешканці столичної новобудови готуються до комунальної війні.

Мешканці нового будинку в Києві вкрай занепокоєні. Останнім часом вони почали помічати, як зникають деталі з майданчиків загального користування.

Адже не так давно вони переїхали в нові квартири, і все було на своїх місцях.

Мешканці новобудови скаржаться, що в розпал опалювального сезону з майданчиків пропали опалювальні батареї:

«Після пошуків батареї були знайдені у диспетчера. Вони в неї були за шторкою, за тапчаном. Пояснила вона це тим, що їй надійшла команда від керівництва Жеку, що необхідно зняти ці батареї».

Між тим, самі представники Жеку свою провину заперечують. Начальник Жеку Геннадій Худжинов стверджує, що у жителів поганий зір: «Батареї знаходяться на своєму місці», – говорить він.

Проте жителі стверджують, що на їх новому будинку нечесно заробляють гроші. Адже одна нова секція коштує 70 гривень. Таким чином, «поцупивши» з поверху 8 секцій, можна «заробити» більше 500 грн.

Також мешканці новобудови стверджують, що не можуть мирно співіснувати з комунальниками з моменту заселення квартири. Мовляв, балкони здають в оренду без їх відома, в хату не пускають провайдерів інтернет і телебачення, тарифи вищі, ніж у сусідніх будинках, і як їх формують, ніхто не може толком пояснити. І ось тепер їх новий будинок розтягують по частинах.

«У мене на поверсі зняті світильники. І я не впевнений, що в ліфті зараз не відбувається заміна нового обладнання на старе, і будинок не розтягується на шматки, як завжди», – скаржиться житель.

За словами місцевого дільничного, викрадені батареї міліція під розписку повернула керівнику Жеку і, якщо він поставить їх на місце, – складу злочину не буде.