У Києві відкриють чотири нових ТРЦ


У Києві добудовують чотири нових торгових центру з купою розваг.

Незабаром у столиці з’являться ТРЦ Республіка, Art Mall, Happy Mall і аутлет-містечко Мануфактура.

У 2014 році на Кільцевій дорозі, 1 планують відкрити ТРЦ Республіка, який може стати найбільшим торговим центром в Україні. Він буде складатися з трьох рівнів: паркінгу, торгової зони та зони відпочинку. У ТРЦ будуть 14 парадних входів з ліфтами і ескалаторами.

ТРЦ Республіка

Найбільш емоційною частиною проекту, за задумом розробників, повинна стати розважальна зона, аналогів якої немає не тільки в Україні, але і в країнах СНД, Польщі, Туреччини. У центрі планують розмістити навіть американські гірки довжиною 500 метрів і висотою 20 метрів.

ТРЦ Art Mall

ТРЦ Art Mall будується в Києві на перетині вул. Заболотного та Столичного шосе. Загальна площа: 50 тис. м кв. Його творці теж обіцяють розважальну зону, рівних якій немає в Україні. Наприклад, в Art Mall буде аеродинамічна труба і Дитячий парк професій. На його території будуть проводитися регулярні виставки мистецтва, живопису, заходи, пов’язані з цією сферою.

ТРЦ Мануфактура

Аутлет-містечко Мануфактура з’явиться через в с. Ходосіївка, на Новообуховском шосе. Запланована дата відкриття аутлет-містечка – 1 жовтня 2013 р. На даному етапі проект будівництва закінчений на 75% В аутлеті розміститься 110 бутиків різних марок – від молодіжних брендів до магазинів класу “люкс”. Продукцію там можна буде придбати зі знижками 30-70%.

ТРЦ Happy Mall

У Голосіївському районі на вул Трутенка О. будується ТРЦ Happy Mall загальною площею 42 тис. м кв ТРЦ Happy Mall -це 3-х поверховий комплекс, що складається з торгової галереї з бутиками, продуктового гіпермаркету, супермаркетів.