У Києві продається 14 тисяч квартир економ-класу в нових будинках

Сьогодні в економ-сегменті на первинному ринку житла столиці активно ведуться продажі в 53 житлових комплексах, а квартир, які пропонують до продажу налічується близько 14 тисяч.

Про це розповіла директор з розвитку компанії Knight Frank Ukraine.
Наталія Проніна.

Також вона звернула увагу, що зараз клієнти не ризикують вкладати гроші в новобудови на початкових стадіях їх спорудження.

«В економ-класі люди намагаються заощадити і отримати максимум можливостей за свої кошти, тому вони часто готові інвестувати на початкових етапах будівництва. Але з урахуванням кризи і втрати довіри ця тенденція змінилася і в економ-класі, і зараз девелоперам, виходячи на ринок на початкових стадіях будівництва, доводиться докладати дуже багато зусиль, щоб привернути увагу клієнтів до свого об’єкту», – зазначила експерт.

Тому, як розповіла Наталія Проніна, деякі девелопери змінили стратегію продажів і починають їх активну фазу на етапах, коли вже практично готова коробка будинку.

«І у них рівень продажів більш ніж успішний, оскільки люди до них пішли відразу, як тільки з’явилася перша реклама з телефонами центру продажів. Для приватних інвесторів це показник, оскільки вони розуміють, що у девелопера є власні кошти для реалізації проекту, а тому велика ймовірність що об’єкт побудують термін», – пояснила логіку покупців директор з розвитку Knight Frank Ukraine.