У Києві почали активно купувати первинне житло

У столиці можливість отримання кредиту на покупку житлової нерухомості від забудовника, кредиту від банку-партнера привели до зростання на 20% кількості покупців первинної нерухомості за період з липня 2011 року по липень 2012 року.

Про це повідомила прес-служба проектної групи “Архиматика”.

За словами експертів групи, відсутність активного кредитування купівлі квартир на вторинному ринку, високі ставки і жорсткі вимоги банків до позичальників стали причиною збільшення продажу квартир в нових будинках.

Будівельні компанії все частіше пропонують різні варіанти покупки квартир в розстрочку, а процентна ставка по кредиту від банків-партнерів компанії прийнятніше, ніж у інших фінансових організацій. При цьому вимоги до позичальника більш лояльні.

Крім того, фактором, який позитивно впливає на показники продажів “первинки” є більш високий рівень комфортності проживання в нових будинках, відзначають в “Архиматика”.

Варто відзначити, що ціна на квартири в новобудовах порівнянна або нижче, ніж пропозиція на вторинному ринку. Як повідомляється, за ті ж гроші у забудовника можна придбати квартиру в будинку з новою і якісною інфраструктурою, інженерними мережами, зручними плануваннями, хорошим станом під’їздів та дворів.