У Києві планується розвивати малоповерхове будівництво

За період 2011-2012 рр. у Києві почав активно розвиватися формат житлової нерухомості — малоповерховий житловий комплекс. У 2013 році розвиток даного формату продовжитися.

Про це повідомив директор проектної групи «Архиматика» Олександр Попов.

За його словами, такого формату властива комплексна забудова земельної ділянки будинками висотністю 5-12 поверхів у периферійних районах Києва.

Він зазначив, що сьогодні доцільно будівництво малоповерхових житлових комплексів на землі з невисокою вартістю, тобто в спальних районах столиці.

Попов вважає, що в 2013 році активне будівництво таких об’єктів продовжиться в таких районах як Дарницький і Голосіївський. Він також додав, що в перспективі малоповерхові комплекси можуть з’явитися на місці невикористовуваних промзон.

«Малоповерхова забудова в порівнянні з висотною, більш комфортна для людини, як в побутовому, так і в психологічному плані. Але в теж час висотне будівництво будинків завжди залишається актуальним на територіях, які мають панорамний вигляд», – зазначив керівник проектної групи «Архиматика».

На його думку, до 2014 року обсяг житла в малоповерхових об’єктах в загальній структурі пропозиції на первинному ринку Києва складе близько 7%. Однак станом на сьогодні цей показник не перевищує 4%.