У Києві «первинці» стали купувати вдвічі більше елітного житла

У Києві елітні апартаменти на первинці користуються попитом у 10-12% покупців. У 2011 році цей показник становив лише 4-5%.

Про це інформує портал delo.ua.

Як повідомляється, судячи зі зростання кількості запитів на покупку дорогого житла, що надійшли в ріелторські агентства в кінці 2012 — початку 2013 року, нові представники політичної та іншої еліти, а також власники і топ–менеджери великих компаній роздивились у Києві і хочуть тут жити. Причому дана категорія споживачів віддає перевагу саме нове житло.

Як пояснює провідний спеціаліст департаменту маркетингу компанії SV Development Сергій Костецький, кількість угод з купівлі елітного житла на вторинному ринку столиці складає 5-7% від загального їх числа. Між тим, елітні апартаменти на первинному ринку користуються попитом у 10-12% покупців. Варто зазначити, що в 2011 році цей показник становив 4-5%.

Крім якісних житлових «квадратів» потенційні інвестори хочуть мати відповідну інфраструктуру: паркінг, офіс і торгово–розважальний центр поруч з житлом, охорону і т. п.

«Вони не проти пропозицій девелоперів щодо “внесення” в концепцію житлових комплексів різних цікавинок, завдяки чому у мешканців складеться враження, ніби вони живуть навіть не в Києві, а десь в Парижі або в Лондоні», – пише видання.