У Києві оренда ТЦ в I кв. склала $130-300 за кв. м/міс.

Вартість оренди торгових приміщень площею 100-200 кв. м з найбільш вигідним місцем розташування у Києві при помірному попит на такі приміщення у січні-березні поточного року не змінилася і склала $130-300 в місяць.

Про це йдеться у звіті міжнародної консалтингової компанії Colliers International.

«Ставки оренди торгових приміщень в Києві залишаються стабільними. Багато активні рітейлери за останні 3 роки розвинули свої мережі в Києві досить інтенсивно і не мають гострої потреби в нових магазинах. А для того, щоб залучати на ринок нові бренди (на умовах франчайзингу), потрібні інвестиції, які практично неможливо отримати (недостатнє і невигідне банківське фінансування). Нові рітейлери не поспішають виходити на наш ринок з-за политичекой та економічної нестаблильности. Тому ми характеризуємо попит на торговельні приміщення в Києві як помірний. Відповідно, в даний час немає передумов для збільшення орендних ставок», – повідомила Наталія Кравець, директор Департаменту торговельної нерухомості Colliers International Київ.

Ставка оренди на основних торгових вулицях Києва становила $3,6 тис./кв. м/рік.

За результатами I кварталу 2012 р. ставка оренди на найкращі приміщення в торгових центрах Києва становить $1,56 тис./кв. м/рік.