У квітні столичну нерухомість орендували менш активно, ніж у березні

Як повідомили в агентстві нерухомості «Благовіст», у квітні 2012 року агентством було проведено 328 сдялинок по оренді нерухомості в Києві.

За словами генерального директора компанії Ірини Луханіної, це на 14% менше показників березня.

Вона також розповіла, що в ціновому сегменті до 1 тис. доларів кількість угод склала 67,6%. Водночас частка 1-кімнатних квартир в даній категорії посіла 55% і представлена квартирами від 22 до 65 кв. м у всіх районах Києва.

За словами Луханіної, двокімнатні пропозиції зайняли 26,8%, трикімнатні – 8,9%, чотирикімнатні – 2,8%. Офісні приміщення в даній ціновій категорії (частка 6,5%) представлені квартирами на перших поверхах житлових будинків у Голосіївському, Дарницькому, Дніпровському, Подільському та Оболонському районах.

Угоди в ціновому діапазоні 1-2 тис. дол. зайняли частку 21% від загального обсягу ринку оренди за квітень. У цій категорії перевага віддавалася 2-кімнатному (37,8%) і трехкомнатному (32,7%) житла. 1-кімнатні квартири склали 8,5%, а багатокімнатні апартаменти зайняли 4% в даної категорії.

Частка офісних приміщень за результатами квітня – 17%. Тут орендарів цікавили об’єкти площею від 60 до 125 кв. м, територіально лідирували Голосеевкий, Дарницький, Подільський і Шевченківський райони.

За звітний період в категорії 2-3 тис. дол. було укладено 5,4% угод від загального числа. Лідерами в цій категорії стали – офісні приміщення та багатокімнатні квартири. Вони зайняли рівні частки по 29,8% кожен. 3-кімнатні апартаменти склали 2,8%. 2-кімнатні квартири та заміські будинки також розділили між собою попит у рівних частках – по 18,8% кожен.