У квартирах мешканців Осокорків зявиться артезіанська вода

Семирічне будівництво комплексу артезіанського водопостачання на завершальному етапі.

Київська влада вже давно обіцяли значно покращити водозабезпечення жителів Лівого берега. Не минуло й восьми років, як на житловому масиві Осокорки-Північні завершується будівництво 1 черги комплексу споруд артезіанського водопостачання.

Нагадаємо, зведення даного об’єкта триває більше 7 років – з травня 1994-го. Суттєва затримка в будівництві комплексу призвела до незадовільного водопостачання не тільки новобудов, але і вже давно існуючих будинків на Лісовий, Соцмістечку, Березняках, Харківської та Старої Дарниці.

Зі слів начальника Головного управління комунального господарства КМДА Дмитра Новицького новий комплекс артезіанського водопостачання здатний забезпечити якісною водою житловий масив Осокорки і частково Харківський.

Також, як зауважив Дмитро Новицький, у зв’язку з активною житловою забудовою на Осокорках і Позняках (з урахуванням проекту Генерального плану розвитку Києва і його приміської зони до 2025 року) заплановано виділити кошти на проектування водопровідної магістралі від вулиці Алішера Навої до проспекту Бажана.

Новий водопровід значно поліпшить водозабезпечення місцевих мешканців.