У Криму підскочили ціни на оренду квартир

Напередодні оксамитового сезону ціни на оренду житла в Криму підскочили вгору.

Як пише газета “Сегодня”, посилаючись на інформацію туроператорів, українці активно бронюють місця, а квитків на потяги в південному напрямку на 1 вересня вже майже немає.

Що стосується житла, то якщо зараз зняти квартиру в Ялті можна за 300 грн. за добу, то з 1 вересня вона буде коштувати вже 400 грн. А деякі орендодавці мають намір ще підвищувати ціни на житло:

“А що ви хотіли? Оксамитовий сезон — найкращий час: діти вже виїхали до школи, пляжі стали вільнішими. У мене кілька квартир в Ялті. Якщо не здам все, підніму ціну оренди ще на 100 грн”, — заявив кримчанин Ярослав.

Між тим, голова Всеукраїнської асоціації туристичних операторів Ігор Голубаха не очікують зростання цін у здравницях і великих готелях і заявляють, що вартість проживання тут буде дещо нижче, ніж у серпні.

“Можна поїхати в Грецію, Туреччину, Хорватію, Болгарію та Єгипет. Але в Європу потрібна віза в Туреччині відпочинок дорожче, а в Єгипті он що діється. Люди бояться туди їхати!” — зазначила директор одного з турагентств Людмила Курнікова.