У Криму під виглядом пансіонату будують дачу для Януковича, – будівельники

На території мису Сарич, який є найпівденнішою точкою Україні і знаходиться недалеко від Севастополя, зводять базу відпочинку, яка, за словами людей, що з’являються на будівництві, призначена для президента Віктора Януковича.

Як пише “Новий регіон”, будівництво почалося в січні цього року. Його замовником, якщо вірити табличці, розміщеній на будівельному паркані, є ТОВ “Реал Істейт АГ”. Цієї компанії у 2004 році виділили під забудову 12 га землі на мисі, однак обнесена парканом територія загальною площею понад 20 га.

На думку місцевих жителів, контролюючі органи дивляться на це самозахоплення крізь пальці, оскільки за будівництвом стоять серйозні люди. Згідно з письмовим зверненням севастопольців до президента Віктору Януковичу, генпрокурору, а також СБУ та МВС, це директор “Реал Істейт АГ” депутат Севастопольської міськради від ПР Олександр Матвєєв, а також інший місцевий депутат-“регіонал” Андрій Григоров.

Матвєєв при цьому є офіційним помічником керівника Державного управління справами Андрія Кравця і нібито діє під його заступництвом. “За нашими відомостями, Матвєєв за підтримки Кравця здійснює тиск на влада Севастополя, ДАБК і прокуратуру. Так, за неперевіреними даними, у жовтні 2012 року відбулася нарада за участю голови Севастопольської міськадміністрації Володимира Яцуби, Кравця і Матвєєва, на якому останній зажадав виділити на підконтрольну йому структуру залишок землі на мисі Сарич. Після цього Яцуба особисто підписав держакти на земельні ділянки”, – стверджується в листі.

“Таким чином, підприємство “Реал Істейт АГ”, засновником якого є іноземна фірма, захопила цінні землі України під заступництвом Держуправління справами. Ми не хочемо вірити в те, що мальовничий куточок кримської природи захоплюють і забудовують за вказівкою високопоставлених чиновників з Києва під “дачу президента”, – наголошується в ньому.

Нагадаємо, у 2011 році видання “Наші гроші” порахувало, що у Януковича більше резиденцій, ніж у президентів Росії і США. Шість з них знаходяться в Криму.