У Греції тепер можна відпочити дешевше, ніж в Туреччині

З-за економічної кризи готельні оператори Греції стрімко знижують вартість проживання в готелях.

Тепер Греція знаходиться на 11-му місці серед найдешевших країн і відпочинок у цій країні обійдеться навіть дешевше, ніж у Туреччині.

Як пише prohotel.ru порівняно з минулим роком, ціни на готелі Греції, номери в яких можна забронювати в режимі онлайн, у серпні впали на 1,6%. В Афінах же, за повідомленнями, вартість номерів знизилася більш ніж на дванадцять відсотків порівняно з початком серпня минулого року.

Дані проведених досліджень показують, що в цьому місяці вартість добового проживання у двомісному готелі Греції становить близько 119 євро. Разом з тим, ще рік тому ціна такого номера становила 121 євро. Поступове зниження вартості грецьких готелів безпосередньо пов’язано з економічною кризою. Готельєри країни намагаються залучити туристів за рахунок зниження цінових ставок.

Згідно зі статистикою, в цьому місяці у списку найдорожчих країн для відпочинку Греція посіла одинадцяте місце. Разом з тим, самі бюджетні готелі європейські мандрівники сьогодні можуть знайти в Румунії і Болгарії, де за добове розміщення в стандартному номері гостям доведеться заплатити трохи більше шістдесяти євро. У серпні цього року грецькі готелі стали коштувати дешевше турецьких готелів, де середня вартість номера знаходиться на рівні 121-го євро. Згідно з даними досліджень, найдорожчими готелями Європи є готелі Швейцарії та Норвегії, у той час як у серпні вартість ночівлі в стандартній європейської готелі складає близько 113 євро.

У серпні номер в афінській готелі коштує близько вісімдесяти євро, в той час, як ще рік тому за розміщення в стандартних апартаментах Афін гостям доводилося платити близько 91-го євро. Експерти говорять про те, що зниження вартості номерів у готелях Афін спостерігається протягом останніх п’яти років. Така тенденція пов’язана з нестабільною ситуацією в грецькій столиці, в результаті якої в місті вже закрилося багато готелів. Зокрема, була закрита одна люксова п’ятизірковий готель, яка не змогла пережити економічну кризу. Порівняно з 2008 роком, який став найприбутковішим періодом в історії грецького туризму, в цьому році середня вартість номера в готелях Греції впала на 37 відсотків. Разом з тим, згідно з проведеними опитуваннями серед мандрівників, три з десяти кращих пляжів Європи знаходяться саме в Греції. У цій країні також розташований один з п’яти кращих сімейних готелів Європи і два готельні установи, які входять у список десяти європейських готелів з найбільш вражаючим і незвичайним басейном.

Як раніше повідомлялося, нові квартири в Греції вже продають за півціни. Грецькі забудовники продовжують знижувати вартість нового житла. Тепер нове житло в Афінах можна купити за 50% первісної вартості.