У Франції введуть додатковий податок для орендодавців

У Франції з 1 січня 2012 року орендодавців, які здають приміщення площею менше 14 кв. м за суму від 30 євро за «квадрат», будуть платити додатковий щорічний податок.

Відповідну законодавчу поправку прийняли влади країни.

Також передбачається, що додатковим податком будуть обкладатися квартири з меблями або без, здаються на строк понад 9-ти місяців в місцях, де попит перевищує пропозицію, зокрема в столиці. У теж час ставка для мебльованих студій складе максимум 10 % і буде коливатися в залежності від регіону.

Дана постанова буде переглядатися кожні 3 роки. Документ також включає в себе список регіонів, у яких діятиме нововведення.

92 % столичних студій площею від 9 до 13 «квадратів» здаються від 40 євро /м2 в місяць. Ті апартаменти, які мають площу від 13 до 17 кв. м, що орендуються за такою ж ціною. Сьогодні кількість таких об’єктів нерухомості в Парижі становить близько 63%.

Як зазначив держсекретар Франції з житлової політики Бенуа Аппарю, тільки в одному Парижі налічується більше 20 тисяч квартир площею 13 кв. м, що складає 40 % від загального числа студій в країні.