У другій половині цього року можливе зростання активності з боку інвесторів

У другій половині 2012 року очікується різке 20-відсоткове зростання інвестиційної активності.

Про це йдеться в звіті «Міжнародний інвестиційний атлас 2012», який представила компанія Cushman & Wakefield.

За словами президента і виконавчого директора Гленна Руфрано, зараз спостерігається зростаюча толерантність інвесторів до ризику на ринках цінних паперів та ринках нерухомості.

Найчастіше, якщо економічні новини у сфері суверенних боргів і банківського ринку, стають більшою мірою позитивними, то ці тренди зможуть «розігнати» ринок вже в II півріччі.

У звіті компанії також йдеться, що загальний обсяг інвестицій в 2012 році не перевищить обсяги минулого року і складе близько 720 млрд. дол. (близько $815 мільярдів – включаючи житлову нерухомість).

20-типроцентный приріст обсягів минулого року учасники ринку очікують влітку поточного року. Цього стала зростаюча активність пов’язана із зростанням попиту і пропозиції по мірі того як банківські установи продають заставні активи і проводять рекапіталізацію.

За словами керівника відділу глобальних ринків капіталу Cushman & Wakefield Грега Форваллера, сьогодні ключовою основою відновлення інвестиційних ринків є економічне зростання. Між тим, експерт зазначає, що критичним фактом під час такого відновлення може стати впевненість у потенціалі зростання, ніж зростання сам по собі.

Згідно зі звітом, Лондон і Нью-Йорк будуть і далі перспективним серед інших інвестиційних ринків, оскільки пропонують своїм інвесторам достатню кількість можливостей, а також довгострокове зростання.