У Дніпропетровську занадто багато торгових центрів, – експерт


Ні один з торгових центрів в місті Дніпропетровськ не працює ефективно.
На думку генирального директор компанії Maratex Дмитра Ермоленка, це відбувається тому, що оскільки рітейлери в них не можуть отримати нормальну щільність продажів, що є найголовнішим.
«За кількістю квадратних метрів торгових площ на одного жителя Дніпропетровськ вже дуже близько підібрався до Києва, але купівельна спроможність жителів Дніпропетровська на 30-40% нижче, ніж у киян. Тому, за моєю інформацією, жоден з торгових центрів в місті ефективно не працює. Адже, незважаючи на те, що це якісні об’єкти, ті невеликі гроші, які є в місті «розмиваються», і люди їх витрачають не в двох, а умовно, в 20 торгових центрах. Тому жоден з них не може отримати нормальну щільність продажів. А для рітейлера щільність продажів – це найголовніше, тому що навіть якщо орендна ставка буде нульовою, ще потрібно платити зарплату персоналу, колекції повинні змінюватися і т. д.», – розповів він.
Казав раніше вже говорив, що платоспроможність киян та жителів інших регіонів України відрізняється дуже суттєво, що негативно впливає на розвиток торгової нерухомості за межами столиці.