У будівництво ТРЦ «Квадрат» у Києві інвестують 100 млн. доларів

У Києві розпочалася реалізація проекту торгівельно-розважального центру «Квадрат», який стане одним з найбільших торгових об’єктів на лівому березі.

Відкриття об’єкта, що входить до складу МФК «Вирлиця», намічений на другий квартал 2015 р. Девелопером комплексу виступає компанія «XXI Століття», ексклюзивним консультантом по здачі в оренду призначена Jones Lang LaSalle.

Багатофункціональний комплекс «Вирлиця» являє собою масштабний містобудівний проект площею близько 300 тис. кв. м, що включає торгово-розважальну, офісно-діловий та готельну складові. Перша черга реалізації проекту передбачає будівництво ТРЦ.

Торговельно-розважальний центр «Квадрат» розташується в густонаселеному і активно розвивається житловому масиві Дарницького району на ділянці площею 14,7 га Об’єкт відрізняється зручною транспортною комунікацією як з лівобережними, так і з правобережними районами Києва, а також з передмістями Бориспільського напрямку. Прямо навпроти входу в ТРЦ знаходиться станція метро «Вирлиця».

Загальна площа ТРЦ «Квадрат» складе близько 155 тис. кв. м, арендопригодная – 69,2 тис. кв. м. Проектом також передбачається створення паркування на 2 400 машиномісць, 70% з яких будуть розташовуватися на підземних рівнях.

Обсяг інвестицій в проект перевищить $100 млн. Введення ТРЦ «Квадрат» в експлуатацію намічений на другий квартал 2015 р.

Девелопером проекту виступає провідна українська компанія «XXI Століття», архітектор – італійське бюро Spazzio. Співінвестори ТРЦ «Квадрат» – українська фінансова група DCH і міжнародні ритейлери Auchan і Leroy Merlin, які стануть якірними орендарями торгового комплексу. Ексклюзивний консультант по здачі об’єкта в оренду – Jones Lang LaSalle.

«Масштаб торгово-розважального комплексу «Квадрат» і його вдале розташування всередині житлового масиву дозволяють прогнозувати високу відвідуваність і прибутковість об’єкта. Відмінна транспортна інфраструктура, що включає станцію метро «Вирлиця», і унікальна концепція з облаштованою парковою зоною і виходом до озера є незаперечними конкурентними перевагами нового регіонального ТРЦ. Все це дозволить зібрати в проекті унікальний пул орендарів з українських і закордонних ритейлерів, багато з яких відкриють у торгово-розважальному центрі «Квадрат» свої дебютні магазини в країні», – прокоментувала Ганна Чуботіна, Заступник директора, Керівник відділу торговельної нерухомості компанії Jones Lang LaSalle в Україні.

Нагадаємо, раніше Ганна Чуботіна заявляла, що наявність метро забезпечує величезний успіх торгового центру.