У Барселоні доходи від здачі нерухомості в оренду вище, ніж у Римі

Оренда житла в Барселоні користується попитом.

Більшість іспанських міст переживає не тільки зниження цін на нерухомість, але і підвищення прибутковості від здачі житла у найм, навіть незважаючи на те, що оренда в цілому подешевшала.

Згідно з даними, представленим порталом idealista.com дохід від здачі в оренду житла в Мадриді (4,2% річних) і в Барселоні (4,1%) вище, ніж в Римі (3,9%), проте менше, ніж у Мілані (4,4%). Про це повідомляє портал The Spanish Brick.

Містами, які по прибутковості від здачі житла в оренду обігнали іспанські населені пункти, стали Сідней (4,9%), Токіо (4,5%) і Нью-Йорк (4,5%). І, навпаки, менша дохідність очікується в таких містах, як Москва (3,6%), Гонконг (3,1%) і Монако (1,6%).

Найприбутковішим іспанським містом по здачі житла в оренду стала Лейді (6,1%). За нею слідують Уеска, Лас Пальмас та Аліканте (4,7% у всіх трьох містах).

Потім йдуть Куенка (4,6%) і Кордова (4,5%). Найнижчий рівень прибутковості від здачі в оренду був зафіксований в А Коруне (3%), Оренсе і Сан-Себастьяні (3,2% в обох містах), а також Сантандері (3,3%) і Саламанці (3,5%).