У 2013 році кардинальних змін у будівельній галузі не передбачається

Будівельна галузь в Україні поступово повертається до докризових показників.

Про це інформує ПАТ «ХК «Київміськбуд».

Як повідомляється, будівельні компанії нарощують обсяги, відповідно аналітики прогнозують збільшення попиту на нерухомість. Однак у Київміськбуді відзначають, що це не означає, що попит істотно відрізнятиметься від показників минулого року.

Тобто, передумов для кардинальних змін ситуації на вітчизняному ринку нерухомості немає, передає прес-служба компанії.

Як кажуть у ПАТ «ХК «Київміськбуд», сьогодні банківські продукти такі як депозити, цінні папери, серед українців особливою популярністю користуються. Тому фахівці прогнозують, що капіталовкладення в нерухомість, як і раніше, буде найбільш популярним способом зберігання засобів в нашій країні.

За даними компанії, найбільшим попитом, як і раніше, будуть користуватися квартири «економ» класу. Також прогнозується, що попит на житло преміум-класу залишиться на рівні минулого року. При цьому потенційним покупцям важлива як ціна метра квадратного, так і якість самого будинку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України прогнозує в 2013 році збільшення обсягу виконаних будівельних робіт на 5-7%.