У 2013 р. в Києві побудують більше торгових центрів, ніж у 2012 р.

До кінця року Київ поповниться новими торговими центрами.

Як повідомляє консультант відділу торговельної нерухомості компанії JonesLangLaSalle в Україні Олександра Негода, в 2013 році в столиці до введення в експлуатацію заплановано близько 175 тис. 500 кв. м торговельних площ.

За її словами, такий показник вище на 40% показника 2012 року. Варто відзначити, що в минулому році в Києві в дію ввели 103 тис. 600 кв. мторговых площ.

У JonesLangLaSalle прогнозують, що першими відкриттями поточного року стануть ТЦ SilverBreeze і ТРЦ преміум сегменту «Атмосфера» у складі багатофункціонального комплексу на Столичному шосе.

Варто відзначити, що ТЦ SilverBreeze розташований на перетині Дніпровської набережної та вулиця Тичини П. на лівому березі Києва. Його орендована площа торгового центру складає 16 тис. кв. м.

На даний момент ТРЦ преміум сегменту «Атмосфера» орендованою площею 30 000 «квадратів» активно будується Столичному шосе в рамках МФК «Домосфера».

За словами Негоди, сьогодні заявлено відкриття таких об’єктів, як: торгова частина МФК «Гулівер» орендованою площею близько 38 тис. кв. м. Також заявлено ТЦ «Мармелад» орендованою площею 40 тис. кв. м. Крім того, експерт зазначає, планується відкриття ТЦ «Арт Молл», арендуема площа якого становить 35 тис. 500 кв. м, і ТЦ «Київ Е-95 аутлет-центр».