У 2010 році іноземні інвестори витратили на нерухомість у Туреччині $1,3 млрд

Нерухомість в Туреччині з кожним роком набуває все більшу популярність серед зарубіжних інвесторів. У зв’язку з інтенсивним розвитком туризму власники отримують хороші доходи від здачі житла в оренду. У свою чергу, уряд країни продовжує розробляти нові проекти для залучення нових міжнародних капіталів.

На сьогоднішній день в Туреччині спостерігається нестача житла. Особливо це стосується великих міст, таких як Стамбул. За оцінками уряду, до 2015 року попит на житло в мегаполісі і його передмістях становитиме 2,9 млн. будинків.

Аудиторська компанія PwC надала Стамбулу звання найперспективнішого з точки зору будівництва населеного пункту, а раніше місто визнали найкращим місцем в Європі для покупки нерухомості. Такі умови гарантують інвесторам хороші доходи від здачі нерухомості в оренду, передає International Business Times.

Директор турецької інвестиційної компанії Property Frontier Рей Витерс додає, що для залучення міжнародних інвестицій влади Туреччини продовжують активно працювати над збільшенням турпотоку в країну. За планами уряду, до 2020 року індустрія туризму повинна приносити до бюджету 15% від ВВП.

Влада країни також розробляють проект закону, який скасує принцип взаємності при продажу нерухомості нерезидентам. Як раніше повідомляв Prian.ru після внесення поправок в законодавство іноземці зможуть набувати у власність об’єкти в Туреччині навіть у тому випадку, якщо їх країни не надають туркам аналогічних прав.

Загальна площа іноземної власності в Туреччині вже досягає 81,6 млн квадратних метрів (понад 111 тис. об’єктів). Нерухомістю в країні володіють вихідці з 89 країн світу, однак лідирують в списку зарубіжних покупців громадяни Великобританії, Німеччини та Греції.

Що стосується росіян, то наші співвітчизники цікавляться, перш за все, нерухомістю на узбережжі Середземного моря. На популярних курортах Анталії і Аланії російські покупці найчастіше вибирають житло, вартість якого становить близько €50 тис.