Тигреня відкрив ЖК «Престиж Хол»


9 червня 2011 року відбулося святкове барбекю з нагоди відкриття І черги ЖК «Престиж Хол». Урочистий захід пройшов на території житлового комплексу в центрі Києва на Печерську, і зібрав близько 1000 чоловік – відбулися і майбутніх мешканців комплексу, партнерів і представників преси.

Символічну стрічку розрізала представник Печерської адміністрації Пугач Тамара Василівна. А першим офіційним відвідувачем комплексу став чарівний і добродушний тигр. Його поява на святі викликало бурю захоплення, розчулення і впевненості, що тигр принесе удачу і комплексу і його мешканцям.

Формат вечірки передбачав неформальне спілкування, частування в стилі BBQ і творчу програму на сцені. Гості насолоджувалися емоційним виступом струнного квартету Asturia, чечіткою від «Шерлока Холмса», запальним бармен-шоу і віртуозною грою на кришталевих келихах від учасника шоу «Україна має талант». А пісочна анімація занурила глядачів в історію будівництва комплексу.

Спеціально для гостей свята були організовані тематичні майданчики з майстер-класами по фен-шуй організації простору, з флористики та стильного декору для дому. Чоловіки дегустували ексклюзивні сигари в спеціальному барі. Не забув «Престиж Хол» і про дітей: малювання, ліплення, яскравий батут – ні хвилини відпочинку для самих маленьких!

Однією з головних тем свята стало відкриття продажів 3-ї черги та анонсування спеціальної програми захисту інвестицій в житло. Акредитив – абсолютно новий вид гарантії для покупця, розроблений завдяки партнерству з найбільшим банком країни – «ПриватБанк». Інвестори квартири 3-ї черги тепер можуть бути впевнені в надійності своїх вкладень. У разі невиконання забудовником своїх зобов’язань, банк повертає інвестору гроші з нарахованими відсотками – 11,5% річних в доларах або євро.

Студія «Арт Канзас», акредитована для проведення ремонтних робіт в ЖК «Престиж Хол» оголосила про старт своєї дисконтної програми. Власники картки «Арт Канзас» користуються пільговими умовами на придбання необхідних для ремонту товарів і послуг.

Також, у рамках заходу відбулася презентація головного призу акції «Купи квартиру – виграй авто!» – Audi A1.

Ефектний феєрверк і вогненний напис «Престиж Хол» тільки підкреслили, що найкращий комплекс Києва задає тон.