Тварини – нова секретна зброя продавців нерухомості

Пішли в минуле часи, коли вигідно подати будинок допомагав запах гарячої кави або щойно спеченого хліба. Сьогодні продавці нерухомості користуються любов’ю покупців до братів наших менших.

Антонія Роу крім Лотті – її чорного лабрадора – привернула до продажу свого будинку в Корнуоллі кішок і навіть домашніх змій, розповідає кореспондент The Telegraph. Ринок нерухомості переживає не найкращі часи і покупці вже давно не «клюють» на приємні запахи з дому. Проте тварини, як і раніше викликають розчулення і інші позитивні емоції, які так необхідні для створення інтересу до продаваного будинку.

Залучення четверногих «компаньйонів» вже стало трендом в торгівлі нерухомістю: США не одне фото будинку або квартири не обходиться без собаки або кішки, затишно згорнулася на кріслі. При цьому все, що потрібно від вихованців – бути гранично милими. Саме таким чином одному з ріелторів вдалося продати пентхаус на Манхеттені: стратегічно відображений на фото пудель допоміг вигідно подати стерильно-безлику квартиру.

Ріелтори стверджують, що в боротьбі за покупця всі засоби хороші. Адже ще 10 років тому пошуки займали в середньому чотири тижні, сьогодні ж об’єкти затримуються на ринку близько 9,7 тижнів. Не відмовляються від прийомів і орендодавці, хоча багато з них дозволяють тваринам ніжитися на диванах тільки на фотографії: занадто дорого обходиться ремонт після утримання вихованців.

Також не для кого ні секрет, що гарне і якісне фото в рекламі будь-якого товару – запорука хороших продажів. Тим більше, коли це стосується нерухомості, дуже важливо, щоб фото об’єктів, що продаються повністю відображало і навіть приукрашало зовнішній і внутрішній вигляд будівлі.

Адже для будь-якого продавця головне – не просто продати свій будинок, а продати дорого… В такому випадку, фотографії на 95 % запорука майбутнього успіху. Як слід фотографувати будинку, щоб продавати їх дорого ви зможете прочитати в статті, якщо перейдете по посиланню.