Турки зацікавлені в розвитку бізнесу в АР Крим

Турецькі інвестори мають намір розвивати бізнес в Криму.

Анатолій Могильов, глава виконавчої влади АРК повідомив, що в ході офіційного візиту кримської делегації до Туреччини інвесторам було запропоновано співпрацю в реалізації основних пріоритетів Стратегії розвитку Криму: розвиток санаторно-курортного комплексу, створення інноваційної промисловості, сучасного агросектору, розвиток транспортного комплексу та сонячної енергетики.

«Туреччина на сьогоднішній день має одну з найбільш динамічних економік у світі. В ході візиту ми провели ряд зустрічей, інвестори зацікавилися усіма пропозиціями, особливо, розвитком транспорту та агропромислового комплексу», – додав глава кримського уряду.

А.Могильов також повідомив, що в травні заплановано візит у Крим делегації турецьких бізнесменів. Потім Крим відвідають представники Турецького агентства зі співпраці та розвитку (TIKA).

«Вони приїдуть у Крим для того, щоб обговорити реалізацію проектів за всіма напрямами Стратегії соціально-економічного розвитку. Співпраця з турецькими інвесторами дозволить нам поповнити кримську скарбницю і забезпечити громадян робочими місцями і гідною заробітною платою», – зазначив Анатолій Могильов.

Голова Ради міністрів додав, що в ході візиту в Туреччину також пройшли зустрічі кримської делегації з Головою Великих Національних Зборів Турецької Республіки Джемилем Чичеком, Міністром науки, промисловості і технологій Нихатом Ергюном, Міністром транспорту і зв’язку Біналі Йилдирим, з Міністром закордонних справ Ахметом Давутоглу, представниками організації TIKA і т. д.