Турбійон на Подолі

У Києві, у самому серці Подолу є турбійон – особняк Turbillon Residence.

Красива назва, елегантно-витончена зовнішність, дивовижні рішення і незмінна функціональність – все це турбійон. Слово «турбійон» (turbillon з фр.) – означає вихор.

Придуманий більше двох століть тому генієм годинної майстерності Авраамом-Луї Бреге, турбійон був призначений для кишенькових механічних годинників (а інших тоді не було), що знаходяться у вертикальному положенні. За допомогою цього надзвичайно красивого крихкого механізму усувалася похибка часового ходу, що викликається гравітацією землі. Можна сказати, що турбійон механізм сам в собі і в той же час з важливою зовнішньою функцією. Годинники, оснащені турбійоном, при його зупинці – також «засинають».

Дивно, що турбійон, винайдений так давно і в наш час є однією з найбільш філігранно-складних частин часового механізму. Наявність «вихрового ходу» в годинах, за замовчуванням зараховує компанію-виробника до годинний еліті.

У Києві, у самому серці Подолу, також є турбійон – особняк Turbillon Residence. Що ж спільного між годинним турбійоном і осібно Turbillon Residence, розташованому на Подолі?

В першу чергу, безсумнівно, чітка налагодженість і відсутність похибок. Як і турбійон, елітний будинок на Подолі – це унікальний високотехнологічний продукт, призначений для господаря, цінує респектабельність, комфорт і стиль.

Досить поглянути на фасад, щоб зрозуміти, що відмінним почуттям стилю Turbillon Residence має в повній мірі. Безліч характерних елементів англійського ренесансу, відображених у фасаді, насичений винно-червоний колір завдяки облицювальному цеглі, великі вікна, впускающие зовнішній простір у внутрішній простір – все це в поєднанні портрет Turbillon Residence, англійського аристократа.

Вулиця Боричів Тік, знаходиться біля Андріївського узвозу – адреса елітного особняка Turbillon Residence, загальна площа якого – 1 203, 2 кв. м.

Крім престижних сусідів, серед яких резиденція посла США, головні офіси Укрсиббанку, Першого українського міжнародного банку, міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», навчальний центр НБУ, Turbillon Residence може похвалитися близьким розташуванням до Поштової площі та Контрактовій площі. Та й до головної вулиці столиці-Хрещатика, зовсім недалеко.

Елітний будинок Turbillon Residence може використовуватися як особняк для проживання або ж в якості представницького офісу для компанії, посольства або банку.

Перебуваючи поруч з історією, у вихорі часу, Turbillon Residence готовий гостинно відчинити двері господареві, цінує збалансоване поєднання комфорту, стилю і престижності.