ЦК ГЕРЦ лідирує по продажах житла в новобудовах Донецька

За підсумками 10 місяців 2011 року продажі квартир в будинках Магнат і Пульсар у Донецьку збільшилися більш ніж у 2,4 рази (зростання 247%) порівняно з 2010 роком. При цьому загальний попит на квартири в Україні в цьому році збільшився всього на третину.

У чому причина успіху компанії?
По-перше, компанія ГЕРЦ завдяки професійному менеджменту зуміла в найкоротші терміни подолати наслідки кризи і ввести в експлуатацію в 2011 році два житлових будинки в Донецьку, а це 320 квартир класу середній і бізнес. Ми ще раз підтвердили репутацію надійного партнера, що дуже важливо для кожного, хто вкладає гроші в нерухомість.

За підсумками 10 місяців 2011 року продажі квартир в будинках Магнат І Пульсар у Донецьку збільшилися більш ніж у 2,4 рази (зростання 247%) порівняно з 2010 роком. При цьому загальний попит на квартири в Україні в цьому році збільшився всього на третину.

У чому причина успіху компанії?
По-перше, компанія ГЕРЦ завдяки професійному менеджменту зуміла в найкоротші терміни подолати наслідки кризи і ввести в експлуатацію в 2011 році два житлових будинки в Донецьку, а це 320 квартир класу середній і бізнес. Ми ще раз підтвердили репутацію надійного партнера, що дуже важливо для кожного, хто вкладає гроші в нерухомість

Другий фактор успіху – компанії вдалося запропонувати для покупців мабуть, найкраща пропозиція квартир у Донецьку: красиві, теплі, затишні будинки в зручних місцях за дуже привабливими цінами. Обидва будинки (РК Пульсар, і ЗАЛІЗНИЧНИЙ Магнат) розташовані в найбільш привабливих місцях своїх районів. Житловий комплекс Пульсар – у центрі Київського району, біля скверу Київського РІК, а житловий будинок Магнат – в центрі Калінінського району, між сквером при Калінінському РІК і Калінінським парком.

Група компаній ГЕРЦ щиро дякує всіх своїх покупців. Завдяки вашій довірі компанія продовжує розвиватися. Ми знаємо, що йдемо правильним шляхом. Ваш вибір – найкраще тому підтвердження!