Ціни на житлову нерухомість за півроку не зміняться

Вартість житла в Києві в першому півріччі 2012 р. залишиться стабільною, заявили директора агентств нерухомості (АН) «Благовіст» і Park Lane, що входять в First Realty Group.

«Я не думаю, що в найближчі півроку ми будемо спостерігати якісь коливання. Можливо, до Євро-2012 побачимо в оренду легкі цінові зміни», – заявила на вчорашній прес-конференції гендиректор АН «Благовіст» Ірина Луханіна.

Вона додала, що Євро-2012 навряд чи якось явно вплине на ринок. «Хоча є і зараз у нерезидентів інтерес до придбання в Україні житла. В основному, це громадяни ближнього зарубіжжя – Росія, Білорусь, останнім часом досить активні громадяни Казахстану. Але навряд чи резиденти і нерезиденти роблять свій вибір з метою заробити на Євро-2012 – адже це всього лише місяць. Наскільки можуть піднятися ціни на оренду, складно припустити, але швидше за все на час Євро-2012 господарі перебудуються зі здачі в оренду помісячно на подобово. Таким чином, їм вдасться збільшити свої доходи як мінімум в 2-2,5 рази. Безумовно, буде цікавий весь центр і новобудови з цікавим плануванням і видами, наприклад, Оазис на Оболоні. Для цінителів свіжого повітря, можливо, буде привабливо Святошино. І, безумовно, заміська нерухомість».

Як передає кореспондент Building.ua у свою чергу генеральний директор АН Park Lane Галина Мельникова зазначила, що ринку необхідно поліпшення ситуації на ринку іпотеки.

«Зараз банки будуть більше розвивати лінійку продуктів, не змінюючи процентну ставку», – зазначила Р. Мельникова.