Ціни на оренду елітної нерухомості в Лондоні зросли

У другому кварталі 2012 року вартість місяці оренди елітного житла в центрі Лондона зросла на 6%. Головна причина – підвищений попит з боку місцевих та іноземних наймачів.

Дані останньої доповіді EA Shaw свідчать про те, що наявність висококласної нерухомості на ринку центрального Лондона в поєднанні із зростаючим попитом на елітне житло у Великобританії стало поштовхом для збільшення цін на оренду. З квітня по червень 2012 року зростання орендних ставок на таке житло склав 6%, повідомляє Property Wire.

Кількість орендарів, які шукають апартаменти на дві спальні вартістю від €1 270 в тиждень, збільшилась на 2% за другий квартал. «Підвищений попит обумовлений високою якістю житла і активним сектором фінансових послуг», – заявила Ліза Холландс, експерт з житлової нерухомості з EA Shaw.

У другому кварталі 2012 року спостерігалося зростання кількості орендарів-студентів, особливо з Південно-Східної Азії. Також відмічено підвищення попиту серед місцевого населення, відбило зниження кількості покупців житла на 12%. Англійці воліють знімати будинки і квартири в очікуванні більш вигідних цін і умов придбання власної нерухомості.