Ціни на кримські землі і будинки будуть рости

Останнім часом експерти відзначають стабільне зростання цін на земельні ділянки і будинки в Криму.

Процес подорожчання кримської землі та нерухомості спостерігається протягом 3 років. Причому ціни ростуть не тільки на найпопулярнішому Південному березі півострова і в Ялті, але і в степовій і гірській частинах Криму.

Експерти сміливо заявляють, що земля і будинки Криму – найвигідніші об’єкти вкладення капіталу і прогнозують зростання попиту, незважаючи на зростання цін. Об’єкти і землі Криму в першу чергу привабливі для бізнесменів близького зарубіжжя, оскільки такі інвестори не відчувають мовного дискомфорту, у них добре і швидко налагоджуються зв’язки з місцевим населенням, крім того, в Криму приємний клімат і ліберальне законодавство. Всі перераховані вище фактори сприяють збільшенню попиту як на маєтки і міські квартири, так і на дачні ділянки та будинки, розташовані в горах.

Самим престижним місцем на півострові вважається територія від Севастополя до Алушти, довжиною в 100 км. Саме тут інфраструктура різноманітна і високорозвинена, крім того, клімат тут більш теплий і вологий, а рослинність багата і різноманітна. Нерухомість тут також відрізняється досить високими цінами, при цьому кожен селище досить щільно забудований.