Ціна оренди заміського будинку в Києві і області коливається від 1 тис. доларів

Сьогодні ціна оренди заміського будинку коливається від 1 тис. грн. до $16 тис. у минулому місяці В с. ТаценкиОбуховского району була зафіксована найвища ціна. Тут за оренду будинку площею 460 кв. м. в просили $16 тис. за місяць.

Ціна оренди заміського будинку в першу чергу залежить від стану самого будинку. Приміром, за будинок з кількома кімнатами і зручностями на вулиці в місяць будуть просити від тисячі гривень, якщо будинок знаходиться в безпосередній близькості від Києва. А вже в зоні 20-50 км від Києва вартість такого будинку знизиться до 500-700 грн. в місяць. Разом з тим оренда будинку в Києві на кілька поверхів, з усіма зручностями і недалеко від метро може коштувати від $2 тис. за місяць.

Але дорогі будинки здаються не тільки в Києві. Наприклад, заміські особняки в Бучі і Козині з площею 200-300 кв. м. коштують $4 – $4,5 тис. на місяць. А по Житомирській трасі в сел. Білогородка і с. Гореничі великий будинок можна орендувати за $2,5-3 тис. в місяць. Експерти відзначають, що попит на заміську нерухомість в квітні поточного року почав зростати. При цьому відзначається зростання як короткочасної (на літо), так і довготривалої оренди.

Довготривалу оренду, як правило, віддають перевагу сім’ї з маленькими дітьми, які бажають сховатися від міської суєти і духоти. У той же час серед киян з’явилася тенденція замінювати відпочинок біля моря орендою заміських будиночків на літо. За вартість двотижнева відпустка може обійтися дорожче, ніж проживання ціле літо в приватному будинку за містом, зі свіжим чистим повітрям, власною земельною ділянкою та лісом або озером по близькості.

Цього літа були відзначені варіанти навіть безкоштовної оренди будинків у селах Київської області. Основна вимога – догляд за будинком і підтримання її в нормальному стані. Крім того орендувати будинок можна за символічні 400-600 грн. в місяць. Правда сподівається на шикарні умови в такий будинку не доводиться, як правило, душ і санвузол в такому будинку буде на вулиці.

А заміські будинки низького (4-6 тис. грн. в місяць) і середнього (10-30 тис. грн на місяць) цінового сегмента найчастіше здаються брокерами та агентствами у Броварському, києво-Святошинському та Бориспільському районах. При цьому найдешевшим є Святошинський район, де середня вартість оренди будинку складає 15 тис. грн. в місяць.