Ціна оренди офісів в Ріо-де-Жанейро стала найвищою в Південній і Північній Америці

Вартість оренди офісів у Ріо-де-Жанейро перевищили вартість орендованих приміщень на Манхеттені.

Експерти Cushman & Wakefield визнали офісні площі в бразильському мегаполісі найдорожчими в Південній і Північній Америці.

Вартість оренди офісів у престижному районі Ріо-де-Жанейро Леблон досягла 69,4 долара США за квадратний метр, повідомляє Forbes з посиланням на ріелторську компанію Cushman & Wakefield. Офісні площі в центрі Манхеттена обійдуться орендарям у 62,6 долара за квадратний метр. Ділові центри бразильського мегаполіса Сан-Паулу здають площі за ціною 60,3 долара за квадратний метр.

Гострий дефіцит якісних комерційних приміщень є причиною сильного зростання цін на оренду в Бразилії. Будівельники Ріо-де-Жанейро закладають в місті нові будівлі, які будуть здані в експлуатацію до 2014 року, коли тут пройде фінал чемпіонату світу з футболу. У 2016 році місто прийме Олімпійські ігри. Влада Бразилії приділяють увагу будівництву об’єктів інфраструктури в Ріо-де-Жанейро.

Будівельні роботи стали причиною заторів на дорогах у найбільших мегаполісах Бразилії. Бізнес прагне забезпечити якісне обслуговування своїм клієнтам і партнерам. Це призвело до збільшення попиту на офісні приміщення в престижних районах міст. За даними консалтингової фірми CB Richard Ellis, рівень вакантності офісів в Ріо-де-Жанейро і Сан-Паулу впав до найнижчого показника в історії. Він становив 3,1% та 4,2% відповідно в III кварталі 2011 року.

Вартість оренди офісів у Ріо-де-Жанейро продовжить рости в 2012 році. Забудовники Сан-Паулу здадуть в експлуатацію близько 400 000 квадратних футів офісних площ в найближчі місяці. Це зменшить дисбаланс попиту і пропозиції в мегаполісі. Ціни на оренду офісів у Сан-Паулу перевищать вартість орендованих площ на Манхеттені вже в 2012 році, незважаючи на значне збільшення пропозиції.