ТРЦ Ocean Plaza поки не збираються продавати росіянам

Компанія «К. А. Н. Девелопмент» підписала з російською компанією угоду про передачу їй в управління ТРЦ Ocean Plaza. Але продавати комплекс поки ніхто не збирається. Про це повідомив президент і співвласник ТОВ «К. А. Н. Девелопмент» Ігор Ніконов.

Як передає «Інтерфакс-Україна», Ігор Ніконов заявив: «Ніхто нічого не продав. Ми підписали угоду з ВАТ «ТПС Нерухомість» (Москва, РФ), згідно з яким передали цієї компанії функцію централізованого управління ТРЦ Ocean Plaza.

Не секрет, що ми ведемо з ними переговори про входження в повноцінне партнерство. Про який відсоток йде мова і інші умови – це вже питання переговорів. Остаточне рішення буде прийматися вже після відкриття першої черги центру, яке відбудеться 3 листопада.

Поки «К. А. Н. Девелопмент» з «ТПС Нерухомість» поділили обов’язки. Наше завдання – завершити будівництво першої черги центру, тоді як «ТПС Нерухомість» вже перейняла на себе функцію управління об’єктом і веде роботу в цьому напрямку. Можу відзначити, що керуючий ТОП-менеджмент в ТРЦ московським. Співробітники цієї компанії мають досить багатий досвід управління такими великими центрами в Росії».

«Управління об’єктом – це дуже серйозна робота, зазначає Ігор Ніконов. – Ми спілкувалися і з українськими компаніями на предмет управління, проте більшість з них не готове брати на себе певні зобов’язання. Виходить, що ми їм платимо гроші, а в разі якогось форс-мажору вони не несуть ніяких витрат і все лягає на наші плечі. Якщо говорити про «ТПС Нерухомість», то у них західний підхід до управління».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що управлінням ТРЦ Ocean Plaza займеться російська компанія.