Торгова нерухомість в Польщі переживає кризу

Величезна кількість торгових центрів, які на сьогодні будуються в Україні, через кілька років можуть спровокувати кризу в секторі торговельної нерухомості так, як це сталося в Польщі.

Сьогодні в цій країні досить сумна ситуація і у девелоперів і ритейлерів. Все тому, що польські покупці розпорошені між багатьма торговими центрами.

«Сьогодні на зміну активності ринку торговельної нерухомості в Польщі прийшов серйозний криза. Рітейл там просто мертвий, тому що дуже багато відкрилося торгових центрів. І це не та ситуація, коли девелопери почали робити гроші або рітейлери почали робити гроші – немає, і ті і інші втрачають, тому що багато вклали, а оборотів немає. Адже покупці розпорошені між багатьма центрами», – розповів Дмитро Єрмоленко, гендиректор компанії Maratex, що представляє в Україні відомі бренди одягу.

Нагадаємо, раніше Єрмоленко говорив про те, що відкриття нових торгових центрів не завжди позитивно сприймається ритейлерами. Все тому, що з появою нових торгових центрів виручка операторів по кожному з них знижується.